Zoek je een rijschool in Amsterdam, Almere of Zaandam?
Welkom bij Rijschool Noord!

     Gegarandeerd je rijbewijs voor een vast bedrag, 100% slagingsgarantie!

Wil je graag je rijbewijs halen bij een betrouwbare en beste rijschool in Amsterdam , Almere, of Zaandam en omstreken? Dan heten we je van harte welkom bij rijschoolnoord. In de afgelopen jaren hebben we honderden leerlingen in deze regio’s geholpen met het behalen van hun rijbewijs.

Volg je rijlessen bij Rijschool Noord in Amsterdam dan ben je verzekerd van een goed begin van je rij-carrière. Wij leren je meteen om in de drukke stad te rijden. Hoe ga je om met bussen, trams en verkeersopstoppingen?

Bij Autorijschool Noord leer je direct lastige situaties in te schatten. Deze waardevolle ervaringen helpen je een goede chauffeur te worden; iemand die lastige verkeerssituaties goed weet in te schatten en daardoor altijd veilig rijdt.

Ook kan je bij ons terecht voor een opfriscursus autorijden, mocht je een lange tijd niet gereden hebben. En natuurlijk zijn wij bevoegd je te helpen met rijangst en faalangst!

Schrijf je meteen in op het CONTACT formulier, of klik HIER voor onze verschillende rijopleidingen.

Direct Inschrijven
  In of in de buurt van locatie:

  Je voorkeur:

  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Beste Rijschool Service
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-automobile car” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1552401614232{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  De beste service in Amsterdam-Noord, Almere, Zaandam en omstreken!

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Speciale Rijlessen
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-graduation-cap mortar-board” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1581250238023{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Voor speciale lessen zoals lessen tegen faalangst of spoedlessen kun je ook bij  auto rijschool Noord terecht!

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Rijles voor alle Leeftijden
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-group users” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1552396631960{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Noord rijlessen zijn voor alle leeftijden! Met 2toDrive kan je al vanaf je 16.5de jaar bij ons terecht!

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Volledige Opleiding
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-comments” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1552396667922{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Noord is meer dan enkel rijlessen! Wij hebben ook goede tips voor het halen van je theorie!

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Individuele Begeleiding
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-user-plus” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1581250181256{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Bij rijschoolnoord ben je verzekerd van persoonlijke aandacht en begeleiding.

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Meerdere Rijschool Locaties
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-road” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1581250276478{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Bij rijschool Noord kun je op 3 verschillende locaties terecht; Amsterdam-Noord, Almere en Zaandam.

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Kalme Rijles Instructeur
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-thumbs-o-up” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1552396647984{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Onze ervaren instructeurs geven duidelijke instructies en luisteren naar jouw persoonlijke wensen.

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_info_table design_style=”design06″ color_scheme=”custom” color_bg_highlight=”#1e2d41″ package_heading=”

  Voordelige Tarieven
  ” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eur euro” icon_size=”24″ icon_color=”#1e2d41″ icon_style=”circle” css_info_tables=”.vc_custom_1552396684902{margin-top: 6px !important;margin-right: 6px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-left: 6px !important;padding-top: 12px !important;padding-right: 12px !important;padding-bottom: 12px !important;padding-left: 12px !important;}”]

  Voor de kwaliteit van Noord betaal je niet meteen de hoofdprijs! Wij bieden altijd goedkope rijlessen aan!

  [/ultimate_info_table]
  [ultimate_heading]

  Over Rijschool Noord

  [/ultimate_heading]

  Wij verzorgen al meer dan 17 jaar rijlessen in Amsterdam, Almere en Zaandam. Onze rij-instructeurs zijn gediplomeerd en flexibel. We rijden ook buiten werktijden en in het weekend en houden rekening met de drukke planning van onze leerlingen.

  We kunnen je aan het begin van de rijles thuis ophalen, op het werk of op school, net wat jou uitkomt. Rijschool Noord is dé flexibele rijschool in Amsterdam, Almere en Zaandam. Woon je (in de omgeving van) deze rijles gebieden, dan kan je bij ons terecht. Ons uitgangspunt is dat persoonlijke aandacht het belangrijkste onderdeel is voor een geslaagde rijopleiding. Iedere leerling heeft een andere aanpak nodig, daarom zorgen we er samen voor dat je snel en voordelig je rijbewijs haalt.

  Vraag nu je proefles aan! Wanneer je hebt besloten om je rijopleiding bij autorijschool Noord verder te volgen dan krijg je die 35 euro terug of wordt dit met je rijles pakket verrekend.

  Rijschool Noord locaties
  [ultimate_info_banner banner_title=”

  Rijscholen
  ” banner_desc=”

  Noord heeft een rijschool bij jou in de buurt! Lees meer over onze Rijschool Amsterdam-Noord, Rijschool Almere en Rijschool Zaandam.
  ” button_text=”Meer lezen…” button_link=”url:%2Frijles-locaties%2F|||” ib3_alignment=”ultb3-img-top-center” ib3_border=”solid” ib3_border_width=”2″ button_color=”#e30613″ button_text_color=”#0c0c0c” button_border_radius=”10″ desc_color=”#474747″ ib3_background=”#ffffff” css_infobanner=”.vc_custom_1552402437518{margin-top: -50px !important;margin-bottom: 50px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_line_height=”desktop:14px;” ib3_border_color=”#e30613″]
  Rijschool Noord rijopleidingen
  [ultimate_info_banner banner_title=”

  Rijopleidingen
  ” banner_desc=”

  Reguliere rijlessen, Gratis Proefles, 2toDrive, Spoedcursus, Opfriscursus, Faalangst Cursus, Rijangst Cursus, Losse Rijlessen en Overstapservice
  ” button_text=”Meer lezen…” button_link=”url:%2Frijopleidingen%2F|||” info_effect=”fadeIn” ib3_alignment=”ultb3-img-top-center” ib3_border=”solid” ib3_border_width=”2″ button_color=”#e30613″ button_text_color=”#0a0a0a” button_border_radius=”10″ desc_color=”#474747″ ib3_background=”#ffffff” css_infobanner=”.vc_custom_1552402708749{margin-top: -50px !important;margin-bottom: 50px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_line_height=”desktop:14px;” ib3_border_color=”#e30613″]
  Rijschool Noord Rijexamen
  [ultimate_info_banner banner_title=”

  Rijexamen
  ” banner_desc=”

  Haal je rijexamen bij Rijschool Noord! Hier kan je jouw rijexamen aanvragen, en rijexamen tips, de tussentijdse toets & veelgemaakte fouten van te voren bestuderen.
  ” button_text=”Meer lezen…” button_link=”url:%2Frijexamen%2F|||” info_effect=”fadeIn” ib3_alignment=”ultb3-img-top-center” ib3_border=”solid” ib3_border_width=”2″ button_color=”#e30613″ button_text_color=”#0c0c0c” button_border_radius=”10″ desc_color=”#474747″ ib3_background=”#ffffff” css_infobanner=”.vc_custom_1552402715268{margin-top: -50px !important;margin-bottom: 50px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_line_height=”desktop:14px;” ib3_border_color=”#e30613″]
  Rijschool Noord Theorie
  [ultimate_info_banner banner_title=”

  Theoriecursus
  ” banner_desc=”

  Rijschool Noord helpt je ook met het halen van je theorie! Bekijk hier de Theoriecursus en lees je in voor het Theorie Examen. Een goede voorbereiding is alles!
  ” button_text=”Meer lezen…” button_link=”url:%2Ftheorie%2Ftheorie-examen%2F|||” info_effect=”fadeIn” ib3_alignment=”ultb3-img-top-center” ib3_border=”solid” ib3_border_width=”2″ button_color=”#e30613″ button_text_color=”#0c0c0c” button_border_radius=”10″ desc_color=”#474747″ ib3_background=”#ffffff” css_infobanner=”.vc_custom_1552402733235{margin-top: -50px !important;margin-bottom: 50px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_line_height=”desktop:14px;” ib3_border_color=”#e30613″]
  • Rijschool Noord Amsterdam

   Yasmine El Ahmadi
   Yasmine El Ahmadi
   14:13 13 May 20
   Kenza: Hele fijne lessen gehad, top docent en geruststellend.Examen gehaald in 1 keer!
   John Francken
   John Francken
   15:24 12 Mar 20
   Heel tevreden met Rijschool Noord! De eerste keer geslaagd voor mijn praktijk examen. Ook was de intructeur heel... vriendelijk en gezellig, zeker een aanrader!lees verder
   Ilona Maas
   Ilona Maas
   10:04 01 Oct 19
   Vriendelijke, rustige en zeer geduldige instructeur die het duidelijk uitlegt. Ik kan deze rijschool zeker aanbevelen.
   Moesha
   Moesha
   17:31 06 Jun 19
   Super geduldige en lieve instructeur. Beste Rijschool van Amsterdam!!!Ik raad het iedereen aan om hier te lessen.
   vincent1618
   vincent1618
   10:03 06 Jun 19
   Hele goede rijschool. De lessen waren leuk, rijinstructeur geduldig en duidelijk, geen stress gehad en in een keer... geslaagd. Beveel Rijschool Noord zeker aan!lees verder
   Dina Dj
   Dina Dj
   06:51 11 May 19
   Ik ben vandaag in 1 x geslaagd ! Bij de beste rijschool betrouwbare en leerzame instructeur ! Top rijschool !
   Wouter Bult
   Wouter Bult
   08:40 21 Apr 19
   Ik ben gisteren voor mijn (eerste) rijexamen geslaagd! Een super vriendelijke en begripvolle rijinstructeur, waar... iedere rijles gezellig mee was. Hij was altijd heel kalm, wat voor een fijne sfeer tijdens de rijlessen zorgde, hoe chaotisch de verkeerssituatie ook was. Ik kan deze rijschool zeker aanraden!lees verder
   Neda Faraz
   Neda Faraz
   08:13 23 Mar 19
   Ben deze rijschool zo dankbaar voor alles. Echt de beste rijschool die er is! In 1x geslaagd! Voordat ik hier kwam had... ik nooit verwacht dat ik in 1x zou slagen maar het is me toch gelukt. Een hele goede, rustige, en duidelijke instructeur. Ik raad deze rijschool echt zeker aan, een geschikte rijschool voor iedereen. Voelde me vanaf de eerste keer al op m’n gemak. Bedankt!!lees verder
   D B
   D B
   08:35 16 Feb 19
   Rijschool Noord is een betrouwbare rijschool. Elke keer voelde ik mij op mijn gemak tijdens de rijlessen en heb mijn... praktijkexamen in 1 keer gehaald! Ben blij dat ik mijn rijlessen bij rijschool Noord heb gevolgd. Heel erg bedankt!lees verder
   K Boye
   K Boye
   04:13 31 Dec 18
   Top instructeur. Altijd punctueel en houdt je scherp. Hierdoor in een keer geslaagd!
   Noa Helder
   Noa Helder
   21:03 13 Dec 18
   Hele leuke en gezellige rijlessen gehad, geweldige instructeur. En in een keer geslaagd! Heel duidelijke en rustige... uitleg, neemt alle tijd voor je. Dat wat je moeilijk vindt mag je opnieuw en opnieuw doen, totdat je een manier vindt waarop het wel lukt. Nooit ongeduldig of onvriendelijk geweest. Absoluut aan te raden.lees verder
   Delfin Vrede
   Delfin Vrede
   17:11 04 Sep 17
   Een betere rijinstructeur kan je je bijna niet voorstellen. Hij geeft je de aandacht en tijd die je nodig hebt om te... leren en te begrijpen hoe het allemaal werkt. Je krijgt wat je verdient voor het geld. Goeie service. Ik heb mijn rijbewijs de eerste keer meteen gehaald. Deze rijschool is echt een aanrader.lees verder
   LiveLaughLove
   LiveLaughLove
   12:50 17 Jul 17
   Beste instructeur, in 1x geslaagd!!!!!
   sidar yildirim
   sidar yildirim
   21:37 16 Feb 17
   Zeer goede lessen, waardoor je gegarandeerd je praktijkexamen haalt!
   Clash with Casper
   Clash with Casper
   18:12 06 Jul 16
   Met veel plezier rijlessen gevolgd en mijn rijbewijs gehaald! Vriendelijke en rustige rijleraar, geeft goeie uitleg en... tips. Zou iedereen deze rijschool aanradenlees verder
   Ahmad Fa
   Ahmad Fa
   08:49 22 Jun 16
   Rijschool Noord is zeker een aanrader.binnen 3 half maand mijn rijbewijs gehaald door zijn manier van lessen geeft... hij je vanaf het begin een goed gevoel dat je bij de juiste persoon bent.ik raad mensen zeker aan om zeker bij rijschool Noord te gaan lessen.lees verder
   Volgende beoordelingen
   js_loader
  Bel ons
  Meteen Inschrijven